Teenused

Oleme tööstuslikul tasemel ettevõte, mille põhitegevuseks on säte tegemise kodutekstiilid:

Tekikotid

Tekikotid igas suuruses ja mis tahes kude: alumine või pool sissepääsu, sissepääs tõmblukk, nupp, lips sulgemine; klapiga, lisab kangast, pits, pitsi, tikandi; dekoratiivsete kandid ühe, kahe, kolme või nelja külje; ühepoolne, kahepoolne.


Aluslinad

Aluslinad igas suuruses ja mis tahes kude: normaalne, kummiga ringi või lehed nurgale, voodilinad koos nurkades ülemine ja alumine õhuke paks madrats, madratsi elektriline ajam, millel on kaks eraldi lift torso ja jalad, on madratsid ümar kuju, mille volang igal küljel.


Padjapüürid

Padjapüürid igas suuruses ja mis tahes kude: ühe või kahe klapid; sissepääs tõmblukk, nööbid, nöör; tepitud koos kahe, kolme või nelja külje; Õmble ühe-, kahe- või kolmekordne torustik kaks, kolm või neli külge; lisab kangast, pits, pitsi, tikandi; dekoratiivsete kandid ühe, kahe, kolme või nelja külje; dekoratiivsed padjad igasuguse.


Lastele

Lastevoodi tooded igas suuruses ja mis tahes kude: voodipesu, tekikotid, linad, padjapüürid igasuguse raskusastmega; kaitseraua välivoodi, mängida matid põrandale, padjad hõlmab rinnaga, katted muutuvate tabelid, varikatused


Köögis

Köögi programm: laudlinad, salvrätikud, jooksjad, sõrmedeta kindad, pajalappe, põlled, käterätid jne.