Firmast

Meie ettevõte asub Põhja-Eestis, Narva linnas, ja tegeleb kodutekstiili tootmiseks algusest 1990-ndast aastast. Nimi Anvatex OÜ registreeritud 2014. aastal.

Põhitegevus: tootmise voodipesu komplektina või eraldid tooted: tekikotid, linad, padjapüürid igasuguse raskusastmega kangastest tahes koostis ja võimalike tihedus, toodete tootmisel toidu ja toitlustamise.

Meie ettevõte - on eduka ja dünaamilise kaasaegse ettevõtte, professionaalselt töötavad valdkonnas tootmisega kodutekstiili tooteid igasuguse raskusastmega, valmistab tooteid nii Eesti ja Skandinaavia turul. Meie firma on üks vähestest, mis vaatamata kõigile raskustele viimastel aastatel püsinud iseendaks ja ei muuda suunda tootmist.

Meie ettevõte laialdased kogemused erinevate sortiment kodutekstiili tooteid, nii et lisaks standard varustus õmblemine tootmise, pakume ja spetsialiseeritud õmblusmasinad, mis võimaldavad täita erinevaid klientide vajadustele ja teeme koostööd vastastikku kasulik kui võimalik.

Me teeme kõik võimaliku, et sa rahul oma tööga. Oleme avatud kõigile ettepanekutele ja soovidele, samuti valmis kuulama kriitikat meie aadress, kui üldse tekkida.